UPOZORNĚNÍ: 6. 1. nefixujeme cenu zlata (státní svátek v Rakousku). Pražská prodejna do 11.1. uzavřena – kontaktujte nás na centrále 800 222 800.

Customer registration

CONTACT INFORMATION

Name:

!

Last name:

!

Phone:

!

@:

!

@ (verification ) Please fill exactly with extreme care!:

!

Your currency :

!

CZK · Kč    EUR · €   

CHCI DOPLNIT FIREMNÍ ÚDAJE

ADDRESS

Address:

!

City:

!

Zip:

!

Stát:

!

Kontrolní kód
Opište kontrolní kód: !This indication is compulsory

Our registration number in the Registry Office for Personal Data Protection is 00024034 All data used exclusively for internal use and does not provide is never to third parties. Exceptions are the carriers, which are customer's personal information (address) transmitted to the minimum extent necessary for the smooth delivery of the goods.

Zlatemince.cz - Investiční zlato. Zlaté investiční mince. Zlaté investiční slitky. Stříbrné mince. Limitované ražby a medaile Pražské mincovny, České mincovny a Mincovny Kremnica, mince ČNB a NBS. ©2003-2024 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.

RESPEKTUJEME VAŠE SOUKROMÍ.

Tyto stránky upravujeme pro vaše individuální požadavky pomocí cookies. Jsou bezpečné, bezplatné a umožňují nám 'ladit' tyto stránky a nabízet ve slevě zboží dle vašich osobních preferencí. K jejich použití je vyžadován váš souhlas. Více podrobností se dozvíte na stránce cookies ...